Sklepy internetowe

Zwiększ swoje zyski

Zdaje się jakby pojęcie „uciekający czas” ciągle nabierało na sile. Prawdą jest, że czasu nie mamy zbyt wiele, a większości z nas brakuje godzin w dobie. Dobrą wiadomością jednak jest to, że magicznie skrócimy i usprawnimy procesy, które trwają zbyt długo. Zautomatyzujemy działania, zintegrujemy firmy kurierskie oraz płatności online, dostosujemy funkcjonalność do smartfonów i tabletów, zwiększymy konwersję Twojego sklepu!

Działamy w oparciu o systemy eCommerce, takie jak Magento oraz Presta Shop. Tworzymy sklepy internetowe od zera, migrujemy obecne rozwiązania. Współpracujemy z klientami zarówno w Polsce jak i za granicą.

Ustalanie strategii

Analityka webowa, User research, Big data

Architektura IT

Analizy techniczne i funkcjonalne

Projektowanie zorientowane na użytkownika

Projektowanie graficzne

Front-end Development

Testowanie rozwiązań

Opieka serwisowa nad sklepem

Jak wygląda u nas tworzenie sklepu?

Każdy projekt zaczynamy od dialogu. Liczy się to, czego oczekujesz od sklepu, liczy się też to czego oczekujesz od nas. Po wnikliwej analizie wszelkich części składowych, zbieramy zespół. Tworzymy i projektujemy intuicyjnie i funkcjonalnie. Nie zapominamy o wyglądzie, chętnie wysłuchamy Twoich sugestii, zawsze staramy się robić tak, żeby wszyscy byli zadowoleni.

Śledzimy trendy, dlatego wiemy co sprawia, że klienci zostają w danym sklepie, aż do zakończenia transakcji. Największym problemem sklepów internetowych jest właśnie współczynnik odrzuceń oraz ilość porzuconych koszyków. To też analizujemy. Jeśli chcesz tylko poprawić swój istniejący sklep, zrobimy analizę i powiemy Ci, co jest nie tak. A później sprawimy, że będzie przynosił większe zyski.

Każdy projekt, który tworzymy jest unikalny. Nie można do całkowicie innych branży zastosować te same rozwiązania. Nauczyliśmy się tego, że każdy klient jest inny, każdy projekt wymaga innych elementów, by tworzył funkcjonalną całość. Przed oddaniem sklepu dokładnie go testujemy. Przechodzimy przez całą ścieżkę zakupową, tak jakbyśmy byli Twoim klientem.

Jeśli znajdujemy błąd, natychmiast go poprawiamy. Jeśli Ty stwierdzisz, że oczekujesz innego rozwiązania, również to zmieniamy. Projekt jest dla Ciebie, my jesteśmy szczęśliwi jak możemy pomóc.

Technologia

Przykładowy efekt hover

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Najlepsze systemy to solidne podwaliny

W ciągu kilku lat swojej działalności skupiliśmy się na tworzeniu sklepów w najlepszych systemach eCommerce - Magento oraz Presta Shop. Uważamy, że jeśli sklep ma działać i jeśli ma przynosić zyski musi mieć solidną podstawę. Większość wykonanych przez nas wdrożeń zintegrowana jest z ERP (SAP, Dynamics itp.), oznacza to, że pomagamy efektywnie planować zarządzanie wszystkimi zasobami przedsiębiorstwa.

Nasze podejście jest holistyczne. Uważamy, że lepiej jest znaleźć przyczynę błędu i ją zniwelować, niż tylko naprawiać błąd. Wiecie dlaczego? Bo jeśli nie znajdziemy przyczyny, ten sam błąd będzie cały czas nieświadomie powtarzany. Nauczyliśmy się zwracać uwagę na szczegóły, które składają się na integralną całość. Wszystkie elementy sklepu, muszą ze sobą idealnie współgrać, żeby przyciągnąć klientów i zwiększyć zyski. Konkurencja jest duża - od Ciebie zależy czy zakupy będą zrobione właśnie w Twoim sklepie.